Monday, April 06, 2009

uuuus ja viimane veerand algaaas, jehhuu. suvi polegi enam kaugel. ainult poolteist kuud veel. võtsin see veerand siis neli tundi + üks online. soome keel, matemaatika, geograafia ja bioloogia 2 siis. online'iks võtsin terviseõpetuse, kuna see oli kohustuslik kõikidele, kes tulid siia kooli alla 18 aastasena. what a drag. võtsin online, sest siis on inglise keeles, kui minna tundi, siis oleks soome keeles. no thanks eks ole.
räägin tänasest päevast siis. esiteks ma sain soome keele 9! I know, I'm a genius. no kuulge, see 9 on hea ju. kolm korda järjest kümneid olen saanud juba, neljas kord poleks enam huvitav. pealegist see kursus oligi veits raskem. meil pidi täna uus õpetaja tulema, aga ta asemel oli teine õpetaja, kuna meie uus õpetaja oli arsti juures (ta on rase). see mees oli täiega naljakas. kahju, et ta meie õpetaja ei või olla. uusi õpilasi tuli ka juurde paar tükki ja pooled kadusid üldse ära (nagu eelmiselt kursuselt). seee nunnu hiinlane (tegelt on ta taist) tuli meile IIII. ta on nagu megameganunnu ausalt. ta põsed on sellised hästi armsad. aga ta on pede vist. :( ma ei tea, käitub nii natukene. well, there's only one way to find out. *wiggle-wiggle* siis tuli mingi soomaalane (või kuidas seda kirjutatakse) ka.
matas oli kõik sama - ehk siis ma ei saanud SITUNNIGI aru. jumala vähe rahvast oli. raudselt kõik tulevad järgmiseks tunniks ja siis poolteil pole tooli, et istuda. ÕÕÕHHÕÕ. vaatasin nimekirjast, et henrik on ka tunnis, JHÖEESS. linda tuli ka. soome keelne mata oli vist igav. õpetaja on meil nii emotsionaalne. ma juba kahtlustan et ta on pede. ta hääl tõuseb vahest hästi kõrgeks, nagu changminil :D.
peale matat oli geograafia, kurikuulsa õpetajaga. regina ja heliis tegid seda mingi teisel veerandil. aga nad ei läinud testile, nii et nad feilisid. nad rääkisid et õpetaja tegi pidevalt nalja, või noh vähemalt üritas. täna tegi ka (loe: üritas). ühe poisi perekonnanimi on Popstar vm ja siis ta noris selle kallal koguaeg. see poiss oli siukse gangsta stiiliga ka. ja siis õpetaja ütles talle: you need to learn, MAN. ma irnusin pool tundi selle üle. :D see oli lihtsalt nii naljakas. õpetaja on mingi vana mees noh, soomlane ka eks ole. haige vend. ma arvan, et see veerand tuleb huvitav.
ja lõpuks bioloogias ma SURIN ära. mul oli nii sitt olla juba ja igav ja tahtsin magada TÄIIIEGA. koju pidin üksi sõitma :( sest keegi ei võtnud bioloogiat peale minu ja Anna, aga talle tuli mees järgi :( vot kui halb on elu, kui pole meest. ta kokkab tal ka kodus. Anna ise süüa ei oska teha. hea elu tal :D AAAPPPPI, mul on pissihäda ja mu nägu PÕLEEEBÕ. kuulan rahustavat muusikat. kuna mul on iTunes shuffle'i peal, siis tuleb vahepeale siuke hull muusika ja mu mõte kaob ära. pissihäda pole ikka veel ära läinud. homme istun selle hiinlase/tailase(midaaa?)/pede kõrvale, urrrrrrie. henrikut tahaks ka näha. aa mul on uus loveõ. üks ÜLISSSEEEKS poiss meie koolist henriku moodi täiega + prillidega. no ei saanud mitte armuda. venelane. :D
IIIIIIIISSAnd, mul tuli meelde kui me istusime kaisaga eesti keeles ja siis me vedasime kihla, et ta ei ütle õpetajale, et tal POLE TEHTUD asemele MITTE TEHTUD. see 'mitte tehtud' kõlas nii naljakalt. kaisa ütleski, et: khm, mul on MITTE tehtud. õpetaja vaatas talle imeliku näoga otsa ja küsis oma kanahäälega: MIDÄÄÄ? kaisa: mul on mitte tehtuuuuuud. õpetaja: *extreme kanahäälega* midaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? kaisa: POLE TEHTUD NOH. õpetaja: kohe ei võinud öelda vä? *kulm üles* :D::D:D ok ta tegelt ütles: aa.
ma erutun viimasel ajal liiga palju. horny horny. aaa meil on sellel ja järgmisel nädalal ainult kolm õppepäeva, yayay. mul pole enam midagi öelda, pissihäda häirib mind.

byekins, babes.

PS. I lurrrvv my new thingy, khihihihihhihihi

2 hugs:

sofi said...

miiiismõttes kolm päeva, niu :(

V said...

mis kolm päeva? :D