Tuesday, April 14, 2009

I LOVE ME

mulle ei meeldi nii eestis käia. kui keegi tuleb minu juurde soome, siis alati ma viin nad kuhugi, pakun igasuguseid asju mida võiks teha. ma tulen eesti, MITTE KEEGI ei helista, ei kutsu kuhugi. pean ise alati kõiki kutsuma. see on väga kurb tõesti. järgmine kord pole siis mõttet tulla, ma vaatan. kuna tundub nagu keegi ei tahakski kokku saada. pole hullu. aga siiski vanaema ja vanaisa juures ma tahan käia.
kuigi tegelt see reis eesti oli palju mõtekam kui kõik ülejäänud. ma ei saanud ainult lauraga kokku ja sofi isegi helistas. agne, kaisa ja kariniga sain ka kokku. kohtusin agne poisiga - juku. ei meeldinud.

sain just teada, et erikul on tüdruk. ta purustas kõik laura unelmad temast (erikust) ja normanist. aga normanil on ka tüdruk. eestist ei leidu vist kunagi geipoisse.

im sorry you've got the wrong numbaaah. reset reset

uus fänn on nii troublesome olla. sa ei tea eriti midagi oma lemmikbändist või -lauljast. näiteks ma olen nüüd umbes kaks ja pool nädalat DBSK armastaja, ja ei teagi eriti neist midagi. laura koguaeg räägib midagi nendest, millest mul pole õrna aimugi. ja ei tahagi öelda, kust ta seda informatsiooni saab :( vaene mina.

käisime sofiga kinos pühapäeval. filmi nimeks oli "He's Just Not That into You" vot niiii. armusin seal jälle (nagu tavaliselt) ja nagu tavaliselt (:D) oli ta rõve mees. JUSTIN LONG, BABY. kole aga seks. [ma ei saa aru, miks mulle koledad mehed meeldivad. henrik ka. kõik räägivad, et ta rõve. jobud :( ding yi on tegelt täiiiiiega seks, once you start loving hiinlasi.] filmis oli täiega palju kuulsaid näitlejaid, nagu näiteks Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Scarlett Johansson, Justin Long, Jennifer Connelly, Ginnifer Goodwin, Kevin Connolly, ja Bradley Cooper (jah, ma kopeerisin selle wikipediast, muidu ma kindlasti viitsiksin neile kõikidele lingid panna). film oli nunnu, vahepeal oli täiega igav. isegi paar inimest läksid lihtsalt minema. popkorn ei maitsenud just kõige paremini, kuid käras kah. aga vot pitsaaaa oli just like heaven. [oodake, ma lähen kuivatan oma pead. loodan, et ei puhu oma mõtted minema.]
mul on homseks täiega palju õppida ja nagu tavaliselt ma pole midagi teinud. sometimes (okay, always) ma olen lihtsalt liiga laisk. DBSK laulud rahustavad mind. peaks narutot ka vaatama. kaks osa pole juba näinud. ja uus gossip girl ka ei taha välja tulla. :(
ostsin eestist 9 draakonikommide pakki - viis mulle ja neli annale. vaesed mu hambad. ma arvan, et ma eemaldun nüüd.
hyvä yötä, my darlings.

PS. GO!

0 hugs: