eelmisel uuel aastal (2008→2009), kui me tulime perega eesti, siis me otsustasime veeta uus aasta jälle jaani perega. megamõnus oli. kõige lahedam oli see, kui me ilmusime sinna nende maja ette ja siis jaan ja ta tädi tulid õue meid aitama millegagi ja siis emps kallistas jaani ja ta tädi, siis mina kallistasin ka ta tädi, aga jaaniga kallistus oli kõige armsam. ma ei mõtle mingi seksuaalselt või et ma armastan teda vm, see oli selline sõbralik ja täiega TÄIIIIIEGA mõnus. ma ei tea miks see meenub mulle koguaeg, aga see oli mingis mõttes tähtis hetk minu jaoks :)
Thursday, March 18, 2010
SMILE
ma pean sellest kirjutama. aeg ajalt tuleb see mulle meelde ja siis tekib näole ülisuur naeratus.
eelmisel uuel aastal (2008→2009), kui me tulime perega eesti, siis me otsustasime veeta uus aasta jälle jaani perega. megamõnus oli. kõige lahedam oli see, kui me ilmusime sinna nende maja ette ja siis jaan ja ta tädi tulid õue meid aitama millegagi ja siis emps kallistas jaani ja ta tädi, siis mina kallistasin ka ta tädi, aga jaaniga kallistus oli kõige armsam. ma ei mõtle mingi seksuaalselt või et ma armastan teda vm, see oli selline sõbralik ja täiega TÄIIIIIEGA mõnus. ma ei tea miks see meenub mulle koguaeg, aga see oli mingis mõttes tähtis hetk minu jaoks :)

eelmisel uuel aastal (2008→2009), kui me tulime perega eesti, siis me otsustasime veeta uus aasta jälle jaani perega. megamõnus oli. kõige lahedam oli see, kui me ilmusime sinna nende maja ette ja siis jaan ja ta tädi tulid õue meid aitama millegagi ja siis emps kallistas jaani ja ta tädi, siis mina kallistasin ka ta tädi, aga jaaniga kallistus oli kõige armsam. ma ei mõtle mingi seksuaalselt või et ma armastan teda vm, see oli selline sõbralik ja täiega TÄIIIIIEGA mõnus. ma ei tea miks see meenub mulle koguaeg, aga see oli mingis mõttes tähtis hetk minu jaoks :)
Thursday, March 04, 2010
CHILL IT OUT, TAKE IT SLOW
nii palju on viimasel ajal juhtunud, et ma isegi ei mäleta enam. iga kord kui midagi juhtus, ma tahtsin seda kohe kellegagi jagada, aga kõrval ei olnud kedagi sellist kellele ma oleksin saanud seda rääkida. laura pole juba mingi üle kahe kuu skaibis käinud. selline tunne nagu ta avoidiks mind vm :S. ta ütles, et tal polnud aega, aga ma ei tea enam midagi. üli vastik on. ma sain alati talle kõike jagada, siis me oleksime kas naernud selle üle koos või ta oleks mulle mingi soovituse andnud. ja megapalju hetki on olnud, kus ma tahtsin talle saata sõnumit. kas või selle kohta, et ma nägin henrikut bussipeatuses. aga ma ei saanud, sest mulle tundus, et tal oleks üksk
õik ja et ta poleks sellele niikuinii vastanud. ülikurb oli vahepeal. saime nii hästi läbi, ma ei tea mis juhtus.
ülimõnusaid hetki on ka vahepeal juhtunud, mis tugevdas meie sõprust sofiga. ja kuigi ma olin haige kogu see aeg, mis olin eestis, meil olid pikad telefonikõned, mis olid täiega lahedad, sest ta opened up to me. see oli nii tähtis mu jaoks, sest ma teadsin et ta usaldab mind ja saab sellist suurt asja minuga jagada. ja ma olen alati tema poolt olnud, no matter what. ma ei judge'i. ma lihtsalt tahan, et kõikidel läheks elus hästi. kui mitte mul, siis miks peaks teistel sama olema.
tahaks kooli jube kiiremini lõpetada. ja mõte ülikooli minekust tapab mind, sest peab veel mingi faking neli aastat õppima. ma isegi ei tea, kelleks ma kurat tahan saada. samas ma ei taha, et aeg kiiresti lendaks. enamus mu sõpradest said või saavad lähiajal 18, mis tundub nii suurena numbrina. juba sellel aastal ma saan 18. ennem ma tahtsin seda täiega, aga nüüd kui mõtlen, ma ei taha seda enam. sest räägitakse, et kui oled 18, siis aeg lendab kiiresti. ma ei taha vananeda. varsti tuleb 20 ja siis 25 jne. meil on ainult üks elu (väga deep). peale selle on mul nüüd teisi- ja neljapäevad vabad (Y), kuna tunniplaanis polnud ühtegi tundi, mis ma tahtsin võtta. nii et käin ainult esmas- ja kolmapäeviti. tegelt lahe, aga nagu pole mitte midagi eriti teha, kui kõik teised koolis on kas või üheks tunniks ¬_¬
ema peiks ja emps hakkasid suve plaanidest rääkima. mõtlesid kuhugi trippima minna. algul oli jutt nagu itaaliast läbi euroopa, aga me empsiga leidsime laheda pakkumise prantsusmaale, kus saab disney landi minna, mis oleks täiega awesome. mul on ilge crave pariisi vastu olnud viimasel ajal, ma ei tea miks. tahaks täiega minna. peaks kõik mu puhtad alukad mu voodi pealt koristama... NAAAAH too lazy.
kthksbai BUH-BYE HASTA LA VISTA BEBEH MOIKKA!
õik ja et ta poleks sellele niikuinii vastanud. ülikurb oli vahepeal. saime nii hästi läbi, ma ei tea mis juhtus.ülimõnusaid hetki on ka vahepeal juhtunud, mis tugevdas meie sõprust sofiga. ja kuigi ma olin haige kogu see aeg, mis olin eestis, meil olid pikad telefonikõned, mis olid täiega lahedad, sest ta opened up to me. see oli nii tähtis mu jaoks, sest ma teadsin et ta usaldab mind ja saab sellist suurt asja minuga jagada. ja ma olen alati tema poolt olnud, no matter what. ma ei judge'i. ma lihtsalt tahan, et kõikidel läheks elus hästi. kui mitte mul, siis miks peaks teistel sama olema.
tahaks kooli jube kiiremini lõpetada. ja mõte ülikooli minekust tapab mind, sest peab veel mingi faking neli aastat õppima. ma isegi ei tea, kelleks ma kurat tahan saada. samas ma ei taha, et aeg kiiresti lendaks. enamus mu sõpradest said või saavad lähiajal 18, mis tundub nii suurena numbrina. juba sellel aastal ma saan 18. ennem ma tahtsin seda täiega, aga nüüd kui mõtlen, ma ei taha seda enam. sest räägitakse, et kui oled 18, siis aeg lendab kiiresti. ma ei taha vananeda. varsti tuleb 20 ja siis 25 jne. meil on ainult üks elu (väga deep). peale selle on mul nüüd teisi- ja neljapäevad vabad (Y), kuna tunniplaanis polnud ühtegi tundi, mis ma tahtsin võtta. nii et käin ainult esmas- ja kolmapäeviti. tegelt lahe, aga nagu pole mitte midagi eriti teha, kui kõik teised koolis on kas või üheks tunniks ¬_¬
ema peiks ja emps hakkasid suve plaanidest rääkima. mõtlesid kuhugi trippima minna. algul oli jutt nagu itaaliast läbi euroopa, aga me empsiga leidsime laheda pakkumise prantsusmaale, kus saab disney landi minna, mis oleks täiega awesome. mul on ilge crave pariisi vastu olnud viimasel ajal, ma ei tea miks. tahaks täiega minna. peaks kõik mu puhtad alukad mu voodi pealt koristama... NAAAAH too lazy.
kthksbai BUH-BYE HASTA LA VISTA BEBEH MOIKKA!
Friday, January 22, 2010
Tuesday, January 12, 2010
Monday, November 30, 2009
is there somebody who still believes in love?
jah, ma armusin jälle. MA EI SAA MIDAGI TEHA. üks ülinunnu poiss mul füüsikas. ta tuli mulle täna meelde, kui ma pesin nõusi ja kuulasin Lady Gaga - Alejandro't.
The Kooks - Naïve
The Kooks - Naïve
I like
boys boys boys
Sunday, November 29, 2009
wake up in the morning feeling like charlieskies
tere, ma peaksin füüsikat õppima aga nagu näha ma pole veel selleni jõudnud. testos weeko algab homme. laura pidi siia tulema kolmapäeval, et me saaksime temaga ülikoolide laadale minna, aga kahjuks ei tulnud kõik välja nii nagu planeerisime. mul on ilge pissihäda, aga ma ei saa minna vetsu, kuna meil on certain külaline külas. selleks, et minna vetsu, peab köögist mööda minema. no thankies. mul on uued sokid, kus on jõuluvana pea peal NUNNNNNNUU.

jõuludeks olen vanavanematega. pole ammu olnud nendega jõuludel koos. i miss grandma's cooking. aaa, sain oma digika issilt. see on nagu sünnipäevakingitus vanematelt. ülihäppi olen. täiega meeldib. mõtlesin, et oh nüüd hakkan täiega pildistama aga ei viitsi eriti =D aga tahaks ikka täiega. mul on füüüüüüüüüüüsika test hommmmmmme =(( aga facebook'i test ütles, et test läheb hästi. kindlasti läheb. hmmm, meie külaline lahkus ja ma loodan, et ma ei näe teda enam kunagi :)
oki tsaukiiii
PS. mu järgmine sünnipäev on 289 päeva 0 tunni ja 3 minuti pärast
jõuludeks olen vanavanematega. pole ammu olnud nendega jõuludel koos. i miss grandma's cooking. aaa, sain oma digika issilt. see on nagu sünnipäevakingitus vanematelt. ülihäppi olen. täiega meeldib. mõtlesin, et oh nüüd hakkan täiega pildistama aga ei viitsi eriti =D aga tahaks ikka täiega. mul on füüüüüüüüüüüsika test hommmmmmme =(( aga facebook'i test ütles, et test läheb hästi. kindlasti läheb. hmmm, meie külaline lahkus ja ma loodan, et ma ei näe teda enam kunagi :)
oki tsaukiiii
PS. mu järgmine sünnipäev on 289 päeva 0 tunni ja 3 minuti pärast
Friday, November 27, 2009
Subscribe to:
Posts (Atom)
