Showing posts with label SÖEEEEKSID poisid :). Show all posts
Showing posts with label SÖEEEEKSID poisid :). Show all posts

Wednesday, October 28, 2009

moikka!

täna tuli selline tuju kirjutada siia lõpuks mingi 5635 aasta jooksul. nii palju on vahepeal juhtunud, aga kindlasti ma ei viitsi kirjutada sellest. a proovin lühidalt (keegi niikuinii ei loe seda).
vahepeal olen leidnud omale uue armastuse...seitse aastat minust vanem. that's a first. aga see selleks, ma ei usu et sealt midagi tuleb. ega ma ei tahagi enam.
kool algas ka lõpuks (suva, et juba mingi kaks kuud möödas on). suve tahaks ikkagi. ma nii hästi mäletan, kui ma laurale mingi suve alguses ütlesin, et tal võiksid õunad juba aias kasvada. nüüd aga on nad juba suht kõik maas ja mädanenud (ma ei tea tegelt, pole ta aias mingi viis aastat käinud). suvel sai nii palju nalja temaga. mulle meeldis see suvi. telkimine ta aias oli üli ja ma fellisin in love with ta sugulane (nagu tavaliselt), ta mingi 22 vist. ta on kole tegelt (sorri laura; ära lase askol seda lugeda palun). ja tal on laps :D no thanks, ma ei taha mamma veel olla. telkimise juures mulle meeldis kõige rohkem see, et laura pakkus panna ta telki püsti hmm... rõdul. RÕDUUUUL! :DDD:D:D:D:D:D:D:D ülihaige. tegelt lahe... oleks võinud olla. veetsime lauraga suht kõik päevad mil ma eestis olin koos. mingi terve juuni olin. aitasin vanaema ka kodus (ja loomulikult ajasin ta hulluks). pidin tema juures stayima terve kuu. aga vähemalt nett oli.
suve keskel käisin reginaga päevitamas soomes. ujuda sai ka. mõnuuuuuuus. ja siis mingi juuli lõpus ujus laura siia kohale. nagu tavaliselt, polnud hetkegi mil me ei naernud kõhud kõveras. me suutsime rannas ka ära põleda ja mõned haavad/varbaluumõrad saada. (:DDDD:D:D:D:D:::DD oeh hea oli) ei usu, et ema täiega paanikas oli, et mul oli mõra varbas, kuna ma pidin suht nädala pärast kreeka minema. vähemalt ma seal ei põlenud nii hullult ära. sain seal ka inimestega tuttavaks. oli toreeeee.
koolis midagi eriti muutunud polegi. henrikut olen ka vist mingi kaks korda näinud :((. feilisin esimese perioodi viienda mata. mineeeeee kui raske see tegelt oli. õppisime probabilityt. tõsissssssselt pask teema nagu, ülimalt raske. ja nüüd mingi faking füüsika situb mu ajut. ja mingi tark inglane teeb seal pidevalt mingeid füüsilisi nalju, mis POLE naljakad OLIVER~!
mullle hakkas mingi türklane ka nüüd koolis meeldima, mida hekkki. ta on niiiiiii nunnnu näoga, kutsu näoga :)). aga täna ema langetas mu meeldivuse ta vastu -__-, ütles, et kõik türklased on samasugused - tosi ystävällisiä! (väga sõbralikud) indeeeeed. pervid rsk. isegi orkutis ei jäta laurat rahule noh.
mul oli sünnnnnnnnnnipäev 15. september! kingitusi ma nagu tavaliselt jälle õigel ajal ei saaanud (pole siiamaani saanud). ainult regina, anna ja laura tegid mulle. aitäääääääääääh <3. 17 olen nüüüüüüd lõpuks. ei teagi, kas see on hea või halb. vahepeal tahaks olla 7 ja siis jälle 18. elu on naljakas.
kuulan ÜLIHEAD laulu praegu. Nana (jaapani film) soundtrack. täna oli nii väsitav päev. hommikul enne kooli mul oli energia ja siis soome keel lihtsalt võttis selle energia ära oma igavusega. ja füüüsika tappis mu viimased ajurakud ära. ja kunst lämmutas mind kooli koridori seintega, mida ma pidin täna joonestama. aga siiiiiiiiiiiis... ma sain emmega kokkku ja me läksime china restorani. NIIIIII HEAAAAAAAAAAAAAAAAA oli. ja palju crazosi hiina lapsi oli seal. siiiiiiis ma sain omale nunnnnnnud fuzzzzyd pehmed sooojad sokid :))))
jaaaa ma sain just teada, et reedel on halloweeni party jonatani juures, nagu eelmine aastagi :') tahaks minna see kord, aga mul on emme sünna reeeedel. hmmmmmmmie. eee peaks magama minema.

TSAUKI! (ma raudselt unustasin 155212165136 asja veel kirjutada, aga noh)

Saturday, June 06, 2009

I think I just had a MAJOR nosebleed.

Monday, April 06, 2009

uuuus ja viimane veerand algaaas, jehhuu. suvi polegi enam kaugel. ainult poolteist kuud veel. võtsin see veerand siis neli tundi + üks online. soome keel, matemaatika, geograafia ja bioloogia 2 siis. online'iks võtsin terviseõpetuse, kuna see oli kohustuslik kõikidele, kes tulid siia kooli alla 18 aastasena. what a drag. võtsin online, sest siis on inglise keeles, kui minna tundi, siis oleks soome keeles. no thanks eks ole.
räägin tänasest päevast siis. esiteks ma sain soome keele 9! I know, I'm a genius. no kuulge, see 9 on hea ju. kolm korda järjest kümneid olen saanud juba, neljas kord poleks enam huvitav. pealegist see kursus oligi veits raskem. meil pidi täna uus õpetaja tulema, aga ta asemel oli teine õpetaja, kuna meie uus õpetaja oli arsti juures (ta on rase). see mees oli täiega naljakas. kahju, et ta meie õpetaja ei või olla. uusi õpilasi tuli ka juurde paar tükki ja pooled kadusid üldse ära (nagu eelmiselt kursuselt). seee nunnu hiinlane (tegelt on ta taist) tuli meile IIII. ta on nagu megameganunnu ausalt. ta põsed on sellised hästi armsad. aga ta on pede vist. :( ma ei tea, käitub nii natukene. well, there's only one way to find out. *wiggle-wiggle* siis tuli mingi soomaalane (või kuidas seda kirjutatakse) ka.
matas oli kõik sama - ehk siis ma ei saanud SITUNNIGI aru. jumala vähe rahvast oli. raudselt kõik tulevad järgmiseks tunniks ja siis poolteil pole tooli, et istuda. ÕÕÕHHÕÕ. vaatasin nimekirjast, et henrik on ka tunnis, JHÖEESS. linda tuli ka. soome keelne mata oli vist igav. õpetaja on meil nii emotsionaalne. ma juba kahtlustan et ta on pede. ta hääl tõuseb vahest hästi kõrgeks, nagu changminil :D.
peale matat oli geograafia, kurikuulsa õpetajaga. regina ja heliis tegid seda mingi teisel veerandil. aga nad ei läinud testile, nii et nad feilisid. nad rääkisid et õpetaja tegi pidevalt nalja, või noh vähemalt üritas. täna tegi ka (loe: üritas). ühe poisi perekonnanimi on Popstar vm ja siis ta noris selle kallal koguaeg. see poiss oli siukse gangsta stiiliga ka. ja siis õpetaja ütles talle: you need to learn, MAN. ma irnusin pool tundi selle üle. :D see oli lihtsalt nii naljakas. õpetaja on mingi vana mees noh, soomlane ka eks ole. haige vend. ma arvan, et see veerand tuleb huvitav.
ja lõpuks bioloogias ma SURIN ära. mul oli nii sitt olla juba ja igav ja tahtsin magada TÄIIIEGA. koju pidin üksi sõitma :( sest keegi ei võtnud bioloogiat peale minu ja Anna, aga talle tuli mees järgi :( vot kui halb on elu, kui pole meest. ta kokkab tal ka kodus. Anna ise süüa ei oska teha. hea elu tal :D AAAPPPPI, mul on pissihäda ja mu nägu PÕLEEEBÕ. kuulan rahustavat muusikat. kuna mul on iTunes shuffle'i peal, siis tuleb vahepeale siuke hull muusika ja mu mõte kaob ära. pissihäda pole ikka veel ära läinud. homme istun selle hiinlase/tailase(midaaa?)/pede kõrvale, urrrrrrie. henrikut tahaks ka näha. aa mul on uus loveõ. üks ÜLISSSEEEKS poiss meie koolist henriku moodi täiega + prillidega. no ei saanud mitte armuda. venelane. :D
IIIIIIIISSAnd, mul tuli meelde kui me istusime kaisaga eesti keeles ja siis me vedasime kihla, et ta ei ütle õpetajale, et tal POLE TEHTUD asemele MITTE TEHTUD. see 'mitte tehtud' kõlas nii naljakalt. kaisa ütleski, et: khm, mul on MITTE tehtud. õpetaja vaatas talle imeliku näoga otsa ja küsis oma kanahäälega: MIDÄÄÄ? kaisa: mul on mitte tehtuuuuuud. õpetaja: *extreme kanahäälega* midaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? kaisa: POLE TEHTUD NOH. õpetaja: kohe ei võinud öelda vä? *kulm üles* :D::D:D ok ta tegelt ütles: aa.
ma erutun viimasel ajal liiga palju. horny horny. aaa meil on sellel ja järgmisel nädalal ainult kolm õppepäeva, yayay. mul pole enam midagi öelda, pissihäda häirib mind.

byekins, babes.

PS. I lurrrvv my new thingy, khihihihihhihihi