Tuesday, September 21, 2010

yes please

YESSSSSS ma olen 18!!!! pole eriti seda tunnet. pole ammu siia kirjutanud ka. iga kord kui on inspiratsioon, arvutit pole käepärast või on kesköö vm. veetsin oma sünnipäeva ülimõnusalt, täpselt nii nagu ma tahtsin. emps tegi laua valmis ja sain täiega lahedad kingitused (teen pildi hiljem kui vinnan).
see sama nv käisin ka eestis. nii hea tunne oli tegelikult sinna minna üle pika aja. i guess ma lihtsalt igatsesin oma sõpru ja tahtsin nendega ka veits aega veeta. pidasin jälle oma sünnipäeva, mis oli niiii lahe. ülifun oli. kahju, et laura mingi suht lõpus tuli. ta käitus mingi imelikult ka veits. võibolla sellepärast, et ta pole kedagi ammu näinud ja rääkinud. mul oli ka nii vastik istuda seal ja vaadata kuidas ta piinles vm. isegi sofi teadis millest jutt käis ja naeris kaasa.
pärast sünnipäeva läksime agne ja kaisaga kluppi. wow, mu esimene kord. muidu oli OKKK. muusika oli hea ja rahvas ka enamvähem. pean veel soomes proovima.
täna käisin baaris, aga see ei lugenud, sest see oli mingi kell 4 õhtul :D sain oscariga ka üle pika aja kokku. mõtlesin, et me ei suhtle enam. suht tore oli täna ja... imelik, aga heas mõttes. ma ei oska seda seletada. aga liblikad olid kõhus.
hakkasin jaapani keelt kooli õppima. täiiiiega lahe, mulle väga meeldib. homme jälle! (peaks kodust tööd tegema)

see kord midagi huvitavat mu ajust välja ei tulnud, nii et bear with it.

Florence & The Machine - Cosmic Love0 hugs: