Wednesday, October 28, 2009

moikka!

täna tuli selline tuju kirjutada siia lõpuks mingi 5635 aasta jooksul. nii palju on vahepeal juhtunud, aga kindlasti ma ei viitsi kirjutada sellest. a proovin lühidalt (keegi niikuinii ei loe seda).
vahepeal olen leidnud omale uue armastuse...seitse aastat minust vanem. that's a first. aga see selleks, ma ei usu et sealt midagi tuleb. ega ma ei tahagi enam.
kool algas ka lõpuks (suva, et juba mingi kaks kuud möödas on). suve tahaks ikkagi. ma nii hästi mäletan, kui ma laurale mingi suve alguses ütlesin, et tal võiksid õunad juba aias kasvada. nüüd aga on nad juba suht kõik maas ja mädanenud (ma ei tea tegelt, pole ta aias mingi viis aastat käinud). suvel sai nii palju nalja temaga. mulle meeldis see suvi. telkimine ta aias oli üli ja ma fellisin in love with ta sugulane (nagu tavaliselt), ta mingi 22 vist. ta on kole tegelt (sorri laura; ära lase askol seda lugeda palun). ja tal on laps :D no thanks, ma ei taha mamma veel olla. telkimise juures mulle meeldis kõige rohkem see, et laura pakkus panna ta telki püsti hmm... rõdul. RÕDUUUUL! :DDD:D:D:D:D:D:D:D ülihaige. tegelt lahe... oleks võinud olla. veetsime lauraga suht kõik päevad mil ma eestis olin koos. mingi terve juuni olin. aitasin vanaema ka kodus (ja loomulikult ajasin ta hulluks). pidin tema juures stayima terve kuu. aga vähemalt nett oli.
suve keskel käisin reginaga päevitamas soomes. ujuda sai ka. mõnuuuuuuus. ja siis mingi juuli lõpus ujus laura siia kohale. nagu tavaliselt, polnud hetkegi mil me ei naernud kõhud kõveras. me suutsime rannas ka ära põleda ja mõned haavad/varbaluumõrad saada. (:DDDD:D:D:D:D:::DD oeh hea oli) ei usu, et ema täiega paanikas oli, et mul oli mõra varbas, kuna ma pidin suht nädala pärast kreeka minema. vähemalt ma seal ei põlenud nii hullult ära. sain seal ka inimestega tuttavaks. oli toreeeee.
koolis midagi eriti muutunud polegi. henrikut olen ka vist mingi kaks korda näinud :((. feilisin esimese perioodi viienda mata. mineeeeee kui raske see tegelt oli. õppisime probabilityt. tõsissssssselt pask teema nagu, ülimalt raske. ja nüüd mingi faking füüsika situb mu ajut. ja mingi tark inglane teeb seal pidevalt mingeid füüsilisi nalju, mis POLE naljakad OLIVER~!
mullle hakkas mingi türklane ka nüüd koolis meeldima, mida hekkki. ta on niiiiiii nunnnu näoga, kutsu näoga :)). aga täna ema langetas mu meeldivuse ta vastu -__-, ütles, et kõik türklased on samasugused - tosi ystävällisiä! (väga sõbralikud) indeeeeed. pervid rsk. isegi orkutis ei jäta laurat rahule noh.
mul oli sünnnnnnnnnnipäev 15. september! kingitusi ma nagu tavaliselt jälle õigel ajal ei saaanud (pole siiamaani saanud). ainult regina, anna ja laura tegid mulle. aitäääääääääääh <3. 17 olen nüüüüüüd lõpuks. ei teagi, kas see on hea või halb. vahepeal tahaks olla 7 ja siis jälle 18. elu on naljakas.
kuulan ÜLIHEAD laulu praegu. Nana (jaapani film) soundtrack. täna oli nii väsitav päev. hommikul enne kooli mul oli energia ja siis soome keel lihtsalt võttis selle energia ära oma igavusega. ja füüüsika tappis mu viimased ajurakud ära. ja kunst lämmutas mind kooli koridori seintega, mida ma pidin täna joonestama. aga siiiiiiiiiiiis... ma sain emmega kokkku ja me läksime china restorani. NIIIIII HEAAAAAAAAAAAAAAAAA oli. ja palju crazosi hiina lapsi oli seal. siiiiiiis ma sain omale nunnnnnnud fuzzzzyd pehmed sooojad sokid :))))
jaaaa ma sain just teada, et reedel on halloweeni party jonatani juures, nagu eelmine aastagi :') tahaks minna see kord, aga mul on emme sünna reeeedel. hmmmmmmmie. eee peaks magama minema.

TSAUKI! (ma raudselt unustasin 155212165136 asja veel kirjutada, aga noh)

0 hugs: